אודות

אתר haktuvim.co.il מופעל ע"י החברה לכתבי הקודש בישראל. מטרתנו וחזוננו הוא לעזור ולקדם את לימוד כתבי הקודש באופן יעיל, בנוחות ובחינם (ללא פרסומות) בארץ כמו גם בעולם כולו.

מטרתו של אתר זה היא לשרת אנשים מרקעים שונים והמעוננינים בכך, להתמקד ולהתעמק בלימוד בכתבי הקודש (תנ"ך וברית חדשה) ללא קשר והשפעה של דנומינציה מסויימת. דבר אלוהים ניתן לעולם באמצעות העם היהודי ואנו שואפים וחפצים למלא את חלקנו במתן גישה לדבר אלוהים לכל אדם.

בהקשר הישראלי, ישנם עולים ומהגרים רבים אשר על אף מאמציהם, עדיין אינם דוברי עברית כשפת אם. בנוסף לכך, ישנם ערבים ישראלים רבים אשר דוברים עברית וערבית. לכן, בעוד שהאתר מתמקד בעיקר בשפה העברית, הרי שבתוכניתנו להמשיך ולפתח כלים ומשאבים אשר יענו לצרכים של אוכלוסיות רב לשוניות בקהילה הישראלית. אנו בטוחים שמשאבים אלו יהיו לעזר גם לאנשים נוספים ורבים בעולם כולו ואינם מוגבלים לקהל הישראלי בלבד.

אנו מאמינים שלימוד כתבי הקודש הינו חלק חיוני ומרכזי בקשר האישי של האדם עם האלוהים. לכן, אנו מקווים שכלי ומשאבי הלימוד באתר haktuvim.co.il יעזרו וישרתו אותך להעמיק ולגלות את משמעות הטקסט המקראי באופן אישי. אנו חפצים לספק כלים אשר יקרבו אותך לטקסט המקראי עצמו ולהבנתו, מתוך אמונה שרוח אלוהים תדריך אותך בהבנת הכתובים.

בחברה לכתבי הקודש בישראל, אנו חפצים לספק את הטקסטים המדוייקים והסמכותיים ביותר של כתבי הקודש אשר בנמצא. במידה ומצאתם טעות כלשהי, אנא צרו איתנו קשר.

במידה וברצונכם להזמין עותק מודפס של כתבי הוקדש בעברית או באנגלית, כמו גם משאבים לימודיים אחרים בנושאי כתבי הקודש, נשמח לעמוד לרשותכם! אנא בקרו בחנות המקוונת שלנו בכתובת:

http://www.biblesocietyinisrael.com/shop

אנא שלחו לנו את הערותיכם, שאלותיכם או כל תגובה אחרת באמצעות הטופס להלן.

נשמח לשמוע כיצד אתר haktuvim.co.il הינו לברכה עבורכם.

אנו תקווה שאתם נהנים להשתמש באתר ושהוא כלי יעיל לכם ולרבים אחרים בלימוד כתבי הקודש ומחברם.